Przekaż 1% podatku dla Stowarzyszenia Szkoła Barki

Rozlicz PIT za pomocą darmowego programu – łatwo, szybko i przyjemnie

Wypełnij PIT        Wypełnij PIT

Do dyspozycji Państwa oddajemy aplikacje, za pomocą których, łatwo, szybko i przyjemnie wypełnicie zeznanie podatkowe za rok 2013, wspierając jednocześnie Stowarzyszenie Szkoła Barki. W programie dostępne są wszystkie deklaracje obowiązujące od 1 stycznia 2014: PIT-37, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, NIP-7, ZAP-3 (dawniej NIP-3).

Wypełniony PIT możesz wydrukować, lub wysłać przez internet do systemu e-deklaracje.gov.pl. Program dostępny jest w wersji do pobrania i instalacji na komputerze z systemem operacyjnym Windows jak i w wersji online umożliwiającej wypełnienie deklaracji PIT poprzez dowolny komputer z dostępem do sieci internet.  Program zapewnia całkowite bezpieczeństwo, żadne dane osobowe nie są zapisywane na serwerze – dane zapisywane są i odczytywane na komputerze osoby korzystającej z programu.

Szanowni Państwo, zwracamy się z serdeczną prośbą o wzięcie pod uwagę przy rozliczaniu podatku PIT za rok 2013 możliwości przekazania 1% podatku na działalność prowadzoną przez:

Stowarzyszenie Szkoła Barki im. H. Ch. Kofoeda – Centrum Integracji Społecznej
Numer KRS: 0000175962

Szkoła Barki jest organizacją, która wyrasta z działań Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka oraz należy do Sieci Współpracy „Barka”. Stowarzyszenie pomaga odbudować godność, wiarę, kwalifikacje, staż pracy osobom, które znalazły się, w okresie transformacji ustrojowej Polski, poza życiem społeczno-gospodarczym.

Rocznie w programach przyuczenia zawodowego, przekwalifikowania lub podniesienia kwalifikacji uczestniczy 100 osób. Osoby długotrwale bezrobotne, po okresie rocznego programu w Centrum Integracji Społecznej, zakładają spółdzielnie socjalne umożliwiające samo- zatrudnienie lub podejmują pracę na lokalnym rynku.

Działania te prowadzone są w partnerstwie z wieloma instytucjami, organizacjami i firmami, umożliwiając rewitalizację społeczno-gospodarczą mieszkańców poznańskich dzielnic, szczególnie dzielnicy Stare Miasto, Nowe Miasto,  Śródka,  Zawady i Zagórze w Poznaniu.

Rekomenduję Stowarzyszenie Szkoła Barki im. H. Ch. Kofoeda – Centrum Integracji Społecznej jako organizację prowadzącą ważną działalność rozwojową w stosunku do osób długotrwale bezrobotnych, nawiązującą do wielkopolskich tradycji pracy organicznej. Jest to organizacja, która godnie spożytkuje powierzony przez Państwa 1 %.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami,

Barbara Sadowska
Wiceprzewodnicząca Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka
Przewodnicząca Sieci Współpracy Barka

Jeden procent a tak wiele może zmienić

Jeden procent a tak wiele może zmienić