Życzenia świąteczne i zaproszenia na śniadanie wielkanocne

(…) Dlatego mówimy wszystkim: „chodźcie i zobaczcie!”. W każdej ludzkiej sytuacji, naznaczonej słabością, grzechem i śmiercią, Dobra Nowina jest nie tylko słowem, ale jest świadectwem miłości bezinteresownej i wiernej: jest wyjściem z siebie, aby udać się na spotkanie drugiego i być blisko tych, którzy zostali zranieni przez życie, jest dzieleniem się z tymi, którzy nie mają tego, co niezbędne do życia, to trwanie u boku tych, którzy są chorzy, starzy lub wykluczeni. „Chodźcie i zobaczcie!”. Miłość jest silniejsza, Miłość daje życie, Miłość sprawia, że na pustyni rozkwita nadzieja. (Papież Franciszek)Drodzy Przyjaciele!

W oczekiwaniu na tegoroczne Święta Wielkanocne życzymy wszystkim naszym drogim Przyjaciołom i sobie nawzajem, by nigdy nie brakowało nam ani odwagi, ani miłości, ani nawet odrobiny odpowiedzialności do wychodzenia z siebie, na spotkanie z drugim, na dzielenie się z tymi którzy tego potrzebują. Żebyśmy w każdej sytuacji, niezależnie od okoliczności, byli gotowi pójść i zobaczyć, że zawsze jest Zmartwychwstanie!

W Niedzielę Wielkanocną, 5 kwietnia, zapraszamy  na XXVI  uroczyste śniadanie wielkanocne, które rozpocznie się  o g. 10.30, w auli Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej w Poznaniu, przy ul. św. Wincentego 6/9, (budynek B, I piętro, aula im. Św. Jana Pawła II)

Serdecznie zapraszamy!

wielkanoc-zmartwychwstanie-622x406