Kursy komputerowe

Oferowane przez nas szkolenia komputerowe prowadzone są w specjalistycznej sali szkoleniowej wyposażonej w dziesięć stanowisk komputerowych w Poznaniu przy ulicy Św. Wincentego 6 w budynku Centrum Integracji Społecznej.. Są to nowe stanowiska wyposażone w sprzęt Fujitsu. Każda jednostka wyposażona jest w monitor LCD, głośniki, mikrofon oraz licencjonowane oprogramowanie Microsoft.

Przestronna pracownia komputerowa sprawia, iż uczestnicy kursów realizują ćwiczenia w właściwym środowisku dydaktycznym. Sala wyposażona jest również w projektor multimedialny. Wszystkie komputery pracują w sieci lokalnej która wyposażona jest również w: serwer (Windows 2003), drukarki-skanery sieciowe, przełączniki, telefony VoIP, sieć bezprzewodową WLAN. Uczestnicy szkoleń mają również dostęp do urządzeń typu smartfony, tablety. Dostęp do sieci Internet realizowany jest za pomocą synchronicznego łącza światłowodowego 100MB/s. Takie wyposażenie techniczne umożliwia realizację szkoleń IT w bardzo szerokim zakresie.

Nasz warsztat komputerowy podchodzi do każdego zlecenia indywidualne. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:

Paulina Czekała
Tel.730 290 009
Email: paulina.czekala@barka.org.pl

Przykładowa oferta szkolenia komputerowego: „Jak nadążyć za dzieckiem w świecie komputerów”